• barg
  • budowa drogi
  • Doświadczenie, wysoka jakość, szybkość realizacji oraz profesjonalizm
  • wiercenie geologiczne
  • geologia inżynierska
  • inżynieria budowlana
  • geologia inżynierska
  • inżynieria budowlana

Geologia inżynierska i Geotechnika

geotechnika

Oferujemy kompleksowe badania z zakresu geologii inżynierskiej oraz geotechniki. W naszej ofercie znajdują się między innymi badania geotechniczne, geologiczne, badania gruntu oraz wody gruntowej. Ponadto wykonujemy oceny stanu technicznego fundamentów, budynków, konstrukcji betonowych i żelbetowych, oraz wszelkich obiektów budowlanych i inżynieryjnych. Prowadzimy nadzory geotechniczne oraz zajmujemy się doradztwem geotechnicznym i technologicznym w zakresie badań podbudów, w tym badań VSS. Nasze działania oparte są na bogatym doświadczeniu i kwalifikacjach najlepszych inżynierów w branży.

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt oraz mobilność pozwalającą nam na wykonywanie odwiertów geologicznych i badań geotechnicznych w każdych warunkach na terenie całej Polski. Czuwamy nad prawidłowym przebiegiem wszelkich inwestycji drogowych, kolejowych oraz kubaturowych. Oferujemy przygotowanie niezależnych ekspertyz budowlanych. Przygotowujemy także dokumentację geologiczno-inżynierską.

Wiedza inżynierska naszej kadry, pozwala nam na podejmowanie się zadań złożonych i wymagających dużego doświadczenia praktycznego, a nasi geolodzy i geotechnicy chętnie doradzą przy każdej inwestycji budowlanej, aby prawidłowo posadowić obiekt. Wszystkie nasze prace wykonujemy solidnie, fachowo, terminowo i za rozsądną cenę, ustalaną indywidualnie przy każdym zleceniu.

Badania geotechniczne gruntu

Wykonujemy profesjonalne badania geotechniczne gruntu przed planowanym zakupem działki lub gruntów inwestycyjnych oraz rozpoczęciem budowy. Badania geotechniczne są niezbędne, by prawidłowo zaprojektować fundamenty, ponieważ określają parametry geotechniczne gruntu i poziom wody gruntowej oraz jego wahania. Podczas badań wykonujemy odwierty geologiczne za pomocą specjalistycznych urządzeń wiertnicznych oraz sond, co pozwala nam na niezwykłą precyzję.

Badanie gruntu z reguły trwa kilka godzin, natomiast na pełną dokumentację geotechniczną w zależności od zakresu trzeba poczekać około jeden do dwóch tygodni. Dzięki specjalistycznym badaniom geotechnicznym można uniknąć bardzo częstych problemów, które wiążą się z nieprawidłowym posadowieniem budynku na gruncie.

Dokumentacja geologiczno-inżynierska

Dokumentacja, którą dostarczamy do klienta, zawiera między innymi opinie geotechniczne i kosztorysy. Oprócz ekspertyz przegotowujemy pozostałą dokumentację geologiczno-inżynierską. Dokumentacja ta zawiera analizę przeprowadzonych badań podłoża gruntowego, jak również określa wpływ danego obiektu na środowisko oraz opisuje procesy geodynamiczne. Odpowiadamy za przygotowanie części tekstowej i graficznej dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, a także dokonanie wszelkich wymaganych przepisami formalności, wiążącej się z jej urzędowym zatwierdzeniem.

Geologia

Geologia inżynierska - Portfolio

REKRUTACJA
WYNIKI BADAŃ